Lütfen Bekleyiniz!
Bahçede.com
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL

Domat Şeftali Fidanı Yarıbodur GF677 Anaçlı (Tüplü)

Ağaçları orta güçte gelişir ve çok yüksek verimliliğe sahiptir. Meyvenin ağaç üzerinde dağılımı çok iyi olup aşırı seyreltme ihtiyacı duymaz ve bu sayede üretim masrafları düşüktür. Çiçek açımı orta dönemde olup çiçekleri büyük ve donlara karşı dayanıklıdır. Tipik basık şeftali özelliği olan mükemmel ve aromatik tada sahiptir. Meyveleri çok yüksek çaplara (80mm üstü) ulaşma kapasitesine sahiptir. Meyve eti çok sert ve sulu olup çok yüksek depolama, yol ve raf ömrüne sahiptir.Meyve rengi yoğun ve koyu kırmızı olup tüm yüzeye yayılmıştır. Az tüylü yapısı ile çok çekici bir görünüm sunar. Çatlak oluşturmaz ve meyve yüksekliği asla 4 cm’yi aşmaz.
39 TL 24,9 TL

Elegant Lady Şeftali Fidanı (Tüplü)

Ağaçları orta kuvvette, yarı dik gelişim gösterir ve standart meyveler oluşturur. Meyve orta büyülükte olup meyve kabuğu sarı zemin üzerine sıvama koyu parlak kırmızı- mor renktedir. Meyve eti krem renginde, orta sulu, lezzetli, çekirdek ete bağlı değildir. Meyvenin dalda tutunması oldukça kuvvetli olup hasat gecikse bile meyve dökümü görülmez. Meyve et dokusunun sert olması nedeniyle nakliyeye çok uygundur. Redhaven' den 22 gün sonra hasat edilir.
34 TL 24,9 TL

Rich Lady Şeftali Fidanı (Çıplak Köklü)

Ağaçları orta kuvvette yayvan gelişen oldukça verimli bir çeşittir. Meyve orta büyüklükte, oval, yanlardan hafif basık, az tüylü, meyve kabuğu sarı zemin üzerine canlı parlak kırmızıdır.
29 TL 14,9 TL

Rich Lady Şeftali Fidanı (Tüplü)

Ağaçları orta kuvvette yayvan gelişen oldukça verimli bir çeşittir. Meyve orta büyüklükte, oval, yanlardan hafif basık, az tüylü, meyve kabuğu sarı zemin üzerine canlı parlak kırmızıdır.Tüplü meyve fidanları 12 ay boyunca dikilebilir.
34 TL 24,9 TL

Royal Glory Şeftali Fidanı (Çıplak Köklü)

Ağaçları kuvvetli, geniş ve yayvan gelişen çok verimli, meyveleri orta büyüklükte, albenisi iyi olan, gösterişli bir çeşittir. Meyve; yuvarlak, canlı kırmızı renktedir. Meyve eti sarı renkte, sert, tatlı ve bazı ekolojilerde hafif ekşimsidir. Meyve çok gösterişli, az tüylü olup uzun süre dökülmeden dalda kalabilir. Çekirdek ete bağlıdır. Temmuz ayı ortasında olgunlaşır.
29 TL 14,9 TL

Royal Glory Şeftali Fidani (Tüplü)

Ağaçları kuvvetli ve yayvan gelişir. Meyve orta büyüklükte yuvarlak koyu kırmızıdır. Meyve eti sarı ve serttir. Meyveler dalda uzun süre yumuşama yapmadan durabilir. Redhaven 'dan 10 gün önce hasat edilir.
39 TL 24,9 TL

Rubyrich Şeftali Fidanı (Tüplü)

Yüksek verimli bir çeşittir.Meyve 155 gr. ağırlığında, yuvarlak, parlak kırmızı renkli ve az tüylüdür.Meyve eti sert, sarı renkli ve mükemmel kokuludur. Şeker oranı 11 °Brix (±1)’tir.Temmuz başında hasat olgunluğuna erişir.
39 TL 24,9 TL

Spring Lady Şeftali Fidanı (Çıplak Köklü)

Spring Lady Şeftali ağacı yayvan ve kuvvetli gelişen, yetiştiriciliği Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde yaygınlaşan yüksek verimli bir çeşittir. Meyve sarı zemin üzerine parçalı kırmızı renkte, albenisi iyi, gösterişli, raf ömrü uzun olup yola dayanıklıdır. Meyve orta irilikte, iyi bakım koşullarında iri olup, meyve eti sarıdır. Meyve sekli yuvarlak, yanlardan basık, orta lezzetlidir. Çekirdek ete bağlıdır. Temmuz ayı başlarında olgunlaşır. Kendine verimli bir çeşittir.
25 TL 14,9 TL