Lütfen Bekleyiniz!
Bahçede.com
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL

Iğdır Şalak Aprikos Kayısı Fidanı (Tüplü)

Sofralık bir çesittir. Meyveleri iri, yumusak, çok sulu, tatlı ve hos kokuludur. Meyve rengi beyazımsı sarı, üzeri parçalı hafif kırmızıdır. Çekirdekleri tatlıdır. Malatya kosullarında temmuz ayının 2.-3. haftasında hasat edilir.
29 TL 19,9 TL

Malatya Kayısı Fidanı (Saksılı)

Ağacı dik ve kuvvetli, verimi orta derecededir. Meyve yuvarlak oval, meyve iriliği 30-50 gr'dır. Meyve üst rengi açık turuncu, yanak durumu zayıf, meyve az tatlı, et rengi sarı, et dokusu yumuşaktır. Çekirdek yatsı yuvarlak, çekirdek ete bağlı dır. Haziran ayı sonu, temmuz ayı bası hasat edilir.
39 TL 23,9 TL

Roxana Kayısı Fidanı (Tüplü)

Ağaçları kuvvetli gelişen seyrek dallı ve iri yapraklı, yayvan gelişen bir çeşittir. Meyve orta irilikte, meyve tutumunun az olduğunda oldukça iridir. Meyve kabuğu sarı zemin üzerine koyu turuncu - kırmızı renktedir. Temmuz ayının son haftası hasat olgunluğuna gelir. Geçit bölgeleri için önerilen sofralık bir çeşittir.
29 TL 19,9 TL

Şekerpare Kayısı Fidanı (Saksılı)

Ağaç şekli yayvan olup kuvvetli büyür. Ağaçları yüksek verimlidir.Meyve ufak, 25-30 g ağırlığında, oval şekilli, meyve kabuk ve et rengi sarıdır. Meyve tatlı, et dokusu orta sertlikte olup meyveler belirgin bir şekilde kırmızı yanak oluşturur. Meyve kabuğu paslı ve beneklidir. Yuvarlak şekilli çekirdekleri tatlı olup 1.8-2.3 g ağırlığında ve meyve etine yapışık değildir.
29 TL 23,9 TL

Tyrinthine Kayısı Fidanı (Tüplü)

Agaçları kuvvetli ve yayvan gelisir. Meyve orta irilikte, kabuk sarı zemin üzerine turuncu -kırmızı renklidir. Meyve eti sarı et renginde sert dokulu ve suludur. Haziran ayını ilk haftası olgunlasır. Erkenci olması nedeniyle özellikle Akdeniz ve Ege Bölgeleri sahil seridinde üretimi yaygınlasmaktadır.
29 TL 19,9 TL

Vitillo Kayısı Fidanı (Saksılı)

Gelişimi ve verimliliği kuvvetli bir çeşittir. iri, oval, eliptik formlu bir çeşittir. Kırmızı parçalı, sarı portakal dış renklidir. Meyve et rengi sarı portakal renklidir. Hasat tarihi 10-20 Hazirandır.
34 TL 23,9 TL