Hakkımızda

Biz Kimiz

Türkiye`de dikey alışveriş segmentinde bir ilke imza atarak müşterilerimize kampanyalı ürün satışı ile aynı zamanda ürün tercihleri konusunda danışmanlık yapıyoruz. Bahçe konsepti ile oluşturulan altyapımıza 2016 yılından itibaren ev konseptini de ekledik. İndirim fırsatları bölümümüzde müşterilerimize seçkin markaların ürünlerini çok uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Müşterilerimize bahçe, ev, pet shop, outdoor kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Hedefimiz her bütçeye uygun ürün çeşitliliği olan ve indirim fırsatlarıyla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak.

Zamanında Kargo

Ürün sayfalarında belirtilen kargo süreleri içerisinde tüm ürünlerimizi kargo firmasına teslim ediyoruz. Aynı gün teslim ürünlerimizde saat 14.00 e kadar verilen siparişlerde aynı gün işlemi gerçekleştiriyoruz. Söz verdiğimiz tarihlerde müşterilerimize ürünlerini ulaştıramadıysak kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz üyelerimizin bizlerle yaptığı alışverişlerden mutlu ayrılması. Müşterilerimizin markamız hakkındaki düşünceleri ilk önceliğimiz.

İndirim Fırsatları

Her hafta belli ürünlerde büyük indirim fırsatları sunuyoruz. Müşterilerimizin bu fırsatları yakalaması için kendilerine mail ile bildirimde bulunuyoruz.

İade Kolaylığı

Üyelerimize fidan kategorisi hariç tüm ürünlerde iade imkanı tanıyoruz.

Kargo İmkanı

Her ürün için 9,90 tl kargo ücretimiz var bazı ürünlerde ek kargo ücreti alabiliyoruz sepet sayfanızda kargo ücretini tüm detayı ile görebilirsiniz. Kargo bedava ürünlerimizde mevcut. Müşterilerimizi kampanya dönemlerinde kargo bedava ürünlere yönlendirmeye çalışıyoruz.

Para Puan

Müşterilerimiz her alışverişinden puan kazanıyor. Kazandığı puanları diğer siparişlerinde anında harcayabilir.