Gizlilik Politikası

Bahcede.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi Bahcede.com sunucularında tutmaktadır. Bahcede.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Bahcede.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.

Bahcede.com, üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Bahcede.com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Bahcede.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

Bahcede.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Bahcede.com sitemizi ziyaret eden kullanicilarin browserlarına yeniden pazarlama faaliyetlerinde kullanilmak uzere 3.parti firmalar (Adroll) cookie yerleştirebilir. Bu kapsamda kullanici ip adresi, cookie ve web aktivitesi yeniden hedefleme reklam yontemleri için saklanabilir. Yeniden pazarlama ile ilgili nasıl reklamlar alacağınıza yönelik uygulamalari görmek için DAA sitesine www.aboutads.info , NAI networkadvertising.org/choices ya da EDAA youronlinechoices.eu inceleyebilirsiniz.

Bahcede.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Bahcede.com sitesinden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Bahcede.com yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Bahcede.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında GlobalSign tarafından doğrulanmış 128bit SSL şifrelemele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bahcede.com tarafından belirli aralıklarla size gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, hesabım bölümünün altındaki "Müşteri Bilgileri" menüsünden size e-posta gönderilmemesini sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir zamanda günlük e-posta listesinden çıkmak isterseniz, e-postaların alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak tek tık ile listeden çıkabilirsiniz.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.