Lütfen Bekleyiniz!
Bahçede.com
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL

Avustralya Yediveren Dut Fidani (Tüplü)

Avustralya dut ağacı fidanı hemen hemen her rakımda kolaylıkla olabilmektedir.Meyve yaprakları geniş ve parlak olup ağaç gelişimi ise mükemmeldir.Ağacın diğer dut fidanı çeşitlerine göre farkı yediveren olmasıdır.Yaz budaması yapıldığı taktirde ağaç tekrar meyve oturmaktadır.
35 TL 22,9 TL

Beyaz Dut Fidanı (Tüplü)

Anayurdu Çin olan dutun XII. Yüzyılda Anadolu’ya getirildiği sanılıyor. Yavaş gelişir, uzun ömürlüdür. Bazı bölgelerimizde yaprağı ipekböceği beslemede kullanılır. Önceleri sarı iken sonradan kahverengiye dönüşen odunu, çalgı yapımında kullanılır. Ayrıca marangozluk işlerinde, araba yapımında, gömme süsü işlerinde, yakacak olarak kullanılır. Meyvesi taze olarak tüketilir. Ayrıca dövmesi, pekmezi, pestili yapılır. Ülkemizin bazı yörelerinde dut rakısı da yapılmaktadır
34 TL 23,9 TL

Ekşi Kara Dut Fidanı (Tüplü)

Ekşi karadut, koyu kırmızı rengi ile bilinen ve daha çok yaz aylarında yetişen bir meyve çeşididir. Genelde vahşi bitkilerle birlikte ve kıraç alanlarda yetişmektedir. Ekşi karadut ağacının gelişim hızı oldukça yavaş olmakla beraber dalındaki her meyvenin gelişim aşamaları da birbirine eşit değildir.
45 TL 33,9 TL

Siyah Dut Fidanı (Tüplü)

Karadut, kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitaminlerini içeren tadı ile görüntüsü ile harika bir şifalı bitkidir.
39 TL 22,9 TL