Lütfen Bekleyiniz!
Bahçede.com
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL

Ata Sarısı Asma Fidanı (Tüplü)

Ata Sarısı Orta mevsimde olgunlaşan sofralık çeşitlerdendir. Taneleri çok iri (10 – 12 g), kabuk rengi beyaz, orta kalınlıkta, şeffaf ve damarlı yapıdadır. Tane eti az sulu, gevrek, 2 – 3 çekirdeklidir. Salkım orta veya büyük (400 – 500 g), konik ve sıkıdır. Özellikle tanelerin iriliği, sofralık değerini artıran bir unsurdur.
29 TL 14,9 TL

Crimson Seedless Asma Fidanı (Tüplü)

Taneleri hafif oval şekilli, orta büyüklükte, koyu pembe - kırmızı renkli ve çekirdeksizdir. Salkımları sık, kanatlı konik yapıda ve iridir. Orta-geç mevsimde olgunlaşan Crimson Seedless, uzun raf ömrü nedeniyle iç piyasada süpermarketlerin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda dış pazarlarda da Crimson Seedless üzüm çeşidi ilgi çekmektedir.
29 TL 14,9 TL

Hamburg Misketi Asma Fidanı 5BB Amerikan Anaçlı (Tüplü)

Salkımları büyük (400- 550 g), dallı konik ve dolgun sıklıktadır. Taneler morumsu siyah renkli ve orta (4 g )irilikte, oval şekilli, 2- 3 çekirdekli, misket aromalıdır. Kısa budanır (şıralık veya şaraplık olarak değerlendirmede karışık budama yapılabilir). Dekara verim 1100- 1700 kg arasındadır. Orta mevsim (Ağustosun ikinci yarısı) de olgunlaşmaktadır. Hamburg Misketinin şırasında yoğun misket kokusu olduğu için üzüm suyu olarak da değerlendirilebilir. Mildiyöye çok hassas, külleme ve kış donlarına hassastır. Çiçek silkmesi ve boncuklanma gösterebilir. Geçit Bölgelerde yetiştiriciliğe uygundur.
29 TL 18,9 TL

Hatun Parmağı Asma Fidanı 5BB Amerikan Anaçlı (Tüplü)

Hatun Parmağı orta mevsim asma üzümüdür. Meyve tanesi beyaz, iri (5-6 gram), uzun ve tatlıdır ve çekirdeklidir. İlk çıktığında hafif mayhoştur. Sonradan sulu ve tatlı bir hal alır. Uzun olduğundan dolayı hatun parmağı denilmiştir.
29 TL 14,9 TL

Horoz Karası Asma Fidanı (Tüplü)

Horoz Karası taneleri iri (8-10 gr), mavi-siyah renkte, uzun eliptik şekilli, hoş kokulu, hem sofralık hem de şaraplık bir üzüm çeşididir. Salkımları sıkı ve iri, görüntüsü dolgun ve çekicidir. Bu üzüm çeşidinin verimi de oldukça yüksektir.
29 TL 14,9 TL

Pembe Çekirdeksiz Asma Fidanı (Tüplü)

Pembe Çekirdeksiz Erkenci asma üzüm çeşitidir. Meyve dış kabuğu pembe renkli, çekirdeksizdir.Meyve taneleri orta irilikte olup 2-2.5 gram ağırlığındadır. Salkımları kanatlı silindirik ve dolgundur.
25 TL 14,9 TL

Royal Asma Fidanı 5BB Amerikan Anaçlı (Tüplü)

Royal çeşidi orta mevsim asma üzüm fidanıdır. İri taneli ve siyah renkli , çekirdeksiz bir çeşittir. Eylül sonu ekim ortasında olgunlaşır.Salkım ağırlıkları 1.5-2 kg a kadar çıkabilir.
29 TL 19,9 TL