Lütfen Bekleyiniz!
Bahçede.com
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL
Reflex Plus Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
99,90 TL
59,90 TL

Bardacık İncir Fidanı (Tüplü)

Bardacık inciri en çok aranan ve en kaliteli incir çeşididir. Taze olarak tüketilmektedir. Pazar değeri çok yüksektir.
29 TL 14,9 TL

Beyaz Orak İncir Fidanı (Tüplü)

Beyaz Orak turfanda yetiştiricilik bakımından önerilen, partenokarp meyvedir. Ege bölgesinde özellikle Turgutlu yöresinde yaygındır. Yellop meyveleri 15 Hazirandan itibaren olgunlaşır. Yellop meyveleri partenokarpiktir, yani döllenme olmadan olgunlaşır. Oda koşullarında derimden sonra 1–2 gün içinde tüketilmeleri gerekir, dayanma süresi çok kısadır. Yaz ürünü meyveleri olgunlaşmaları için döllenmeye gereksinim duyarlar. Meyvelerde ilk olgunluk temmuz sonunda görülür. Derim süresi 40-45 gündür. Meyve kabuğu dayanıklıdır. Kolay soyulur ve sap genellikle dalda kalır. Kabuk rengi sarımsı yeşil,meyve eti açık pembedir.
34 TL 24,9 TL

Erkek İlek İncir Fidanı (Tüplü)

İlekleme amacı ile kullanılan incir çeşididir.Dişi ağaçlarda meyve tutumu arttırmak için kullanılır. Erkek incir çeşitleri dişi incir bahçelerinde ayrı yerlerde yetiştirilmelidir.
29 TL 14,9 TL

Karayaprak İncir Fidanı (Tüplü)

Karayaprak inciri diğer incirler çeşitlerine görere daha küçük ve serttir; kabuğu daha incedir. Tadı ise daha az ballıdır.
25 TL 14,9 TL

Morgüz İncir Fidanı (Tüplü)

Morgüz inciri Ege bölgesinin kasım sonuna kadar taze meyve verebilen en geççi son turfanda çeşitlerindendir. Olgunlaşma dönemi 15 Ağustos-15 Kasım tarihleri arasıdır. Ağaç iri, dik dallı, sürgün gelişmesi kuvvetli, gövdesi siyah ve gri harelidir. Yapraklar orta büyüklükte, üst yüzü koyu, alt yüzü ise açık yeşildir. Meyveleri iri, kabuğu yeşil zemin üzerinde mor damarlı, puslu, kalın damarlıdır. Meyve ağırlığı ortalama 63–72 gramdır. İç rengi ise parlak koyu pembe renklidir. Kabuğu kolay soyulan, hafif tatlı bir çeşittir.
25 TL 14,9 TL

Sarı Zeybek (Nazilli) İncir Fidani (Tüplü)

Sarı Zeybek inciri ortalama meyve ağırlığı 68-76 gr’dır. Meyve olgunlaşması 20 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında olmaktadır. Kabuğu kolay soyulur, kabuk rengi yeşilimsi sarıdır.
29 TL 14,9 TL

Sarılop İncir Fidanı (Tüplü)

Sarılop incir ağacı 7-8 m yükseklikte 8-9 m genişlikte seyrek dallı bir çeşittir. Beş parçalı derin dilimli, büyük yaprakları vardır. Meyveler yuvarlak, basık şekilli 65 g ağırlığındadır. Kabuk sarı renkte ve kolay soyulur. Çekirdekler orta irilikte ve meyve içi boşluğu yoktur. Meyveler çok tatlı, hissedilir hoş kokuludur. İlk olgunlaşma temmuz sonu ağustos başıdır. Eylül sonunda olgunlaşma tamamlanır. Hasat süresi 40–45 gündür. Taze hasatta meyve sapı ağaçta kalır. Sarılop kurutmalık çeşit olduğu hâlde bir kısmı sofralık olarak değerlendirilir. Taze sarı lop meyveleri bütün ve kabuklu olarak hızlı dondurulmaya uygundur.
29 TL 14,9 TL

Siyah Orak İncir Fidanı (Tüplü)

Siyah Orak İncir Ağaçları bodur, dalları seyrektir ve ağacın gelişme hızı ortadır. Çift ürün veren bir çeşittir. Birinci ürün meyvelerinin görünüşü iyi, tadı az, kendine özgü kokuludur. Kabuk morumsu siyahtır. İkinci ürün meyveleri küçük ve armut şeklindedir. İkinci ürün meyvelerinin görünüşü iyi, tadı az, kokuludur. Hasat ağustos başındadır. Eylül sonuna kadar devam eder. Hasatta sap meyvede kalır. Meyve içi boşluğu ortadadır. Meyve bağlaması için döllenmeye ihtiyacı yoktur. Olgun meyvelerde çatlama yoktur. Orta kalitede sofralık bir çeşittir.
39 TL 24,9 TL

Yeşil Güz İncir Fidanı(Tüplü)

Yeşil Güz inciri orjini Ege Bölgesi olup, koyu yeşil kabuk rengi ve kırmızı et rengi ile albenisi olan, geç olgunlaşan, yüksek kaliteli sofralık bir çeşittir. Olgunlaşma periyodu ağustos başı- ekim ortası olup hasat sezonu uzun sürer. Meyve ağırlığı ortalama 54-56 gr’dır. Kabuk rengi açık yeşil, beyaz beneklidir. Kolay soyulur.
29 TL 14,9 TL