Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Ara
Filtreler

Sulama

Bahçelerin güzelliği, içinde barındırdığı bitkilerin sağlığı ve görünümü ile doğru orantılıdır. İyi bakılmış ve düzenlenmiş bitkiler, kaliteli ve görsel olarak zengin bir bahçe imajı yaratacaktır. En güvenilir ve kaliteli ürün yelpazesine sahip sulama kategorimizden, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan sulama ürününü seçebilirsiniz. Bahçenizin daha estetik bir görüntüye ulaşması için bitkilerinizin ihtiyacı olan suyu, en doğru ve yıpranmaz ürünlerle ulaştırabilirsiniz.

Hortumlar bahçenizde bireysel olarak suyun gücünü ve yeterliliğini ayarlamanıza olanak sağlar. Bu sayede yalnızca bitkilerin değil toprağın da verimini önemli ölçüde artırabilirsiniz. Sulama tabancası edinerek, suyun eşit ve düzenli miktarda dağılımını sağlayabilirsiniz. Yahut bahçenizin belirli noktalarına sulama fıskiyeleri ve otomatik sulama sistemleri ekleyerek zaman ayarlı duruma getirebilirsiniz. Sulaklar çiçek sulamada nostaljinin tatlı anılarını yaşatırken, hortum makaraları uzak noktalara ulaşmanızda avantaj sağlayacaktır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünlerden seçiminizi yapmanız için sizleri sulama kategorimize bekliyoruz.

görünüm Grid Liste
sırala
göster sayfa başına

16 Delikli Plastik Fıskiye

16 Delikli Plastik Fıskiye modern tasarımı ile dikdörtgen alanları sulamak için uygun bahçe sulama ürünüdür.
51,00 TL

2 Kollu Dönerli Kazıklı Fiskiye

2 Kollu Dönerli Kazıklı Fıskiye çim alanlarının sulamasında kazıklı ayaklara sahip sulama ürünüdür.
29,75 TL

2'Li Hortum Ekleme Rekoru

2'Li Hortum Ekleme Rekoru iki hortumu birbirine bağlamak için kullanılır.
9,66 TL

3 Ayaklı Spring Fıskiye

3 Ayaklı Spring Fiskiye montajı kolay ve büyük alan sulama imkanı veren bahçe sulama ürünüdür. Bahçe ve çim alanlarını yağmurlama şeklinde sulama için idealdir.
74,35 TL

3'Lü Hortum Ekleme Rekoru

3'Lü Hortum Ekleme Rekoru ile bahçede aynı anda birkaç farklı yönde sulama yapabilirsiniz.
13,56 TL

5 Kademelİ Profesyonel Sulama Tabancası

5 Kademeli Profesyonel Sulama Tabancası 5 değişik su püskürtme fonksiyonu ile konforlu sulama imkanı sağlar.
49,68 TL