Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Ara
Filtreler

Çim Biçme Makineleri

Gelişigüzel uzayan çimlerin bulunduğu bir bahçe yerine yemyeşil, sağlıklı çimlerle kaplanmış bakımlı bir bahçeye sahip olmak isteyenler için uygun fiyatlarla her türlü ihtiyaca yönelik çeşitli özelliklerle donatılmış çim biçme makineleri kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Güvenilir ve en kaliteli markaların tercih edildiği çim biçme makineleri elektrikli makinelerden, benzinli makinelere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu makineler arasından aradığınız özelliklere sahip, en uygun modeli tercih edebilir, bahçenizin görünümünü iyileştirirken aynı zamanda toprağınızın verimini de artırabilirsiniz. 

Bahçe makineleri arasından ulaşabileceğiniz yüksek motor gücüne sahip, fonksiyonel çim biçme makineleri kullanışlı bir ürüne sahip olmak isteyenler için uygun bir tercih olacaktır. Uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanılmaya elverişli, daha dayanıklı bir ürün arayanlar içinse, uzun ve nemli çimleri dahi kesebilen sertleştirilmiş bıçaklara sahip modeller yer almaktadır. Bunların yanı sıra, farklı ebatlarda çim toplama haznesine sahip olan makinelerden katlanma özelliği ile ön plana çıkan modeller, tüketicilere kolay taşınma avantajı sağlamaktadır. Bahçenizde işlevsel bir şekilde kullanabileceğiniz çeşitli model arasından ihtiyacınıza yönelik bir çim biçme makinesi tercih ederek, uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürünü bahçe bakımınızda güvenle kullanabilir, daha sağlıklı çimlere sahip olabilirsiniz.

görünüm Grid Liste
sırala
göster sayfa başına
Özelliklere Göre Filtrele

Briggs Stratton Engine Care Kit

Uyumlu olduğu modeller : 625,650,675, Quantum
40,00 TL

Oleo-Mac G 44 PE Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Dayanıklı çelik şasesi, 60 lt sepet hacmi ile uzun süre çalışma olanağı ve 3 kademe ayarlanabilir kesim yüksekliği ile 750-1000 m2 alanlar için ideal çim kesim performansı sağlar.
944,00 TL

Oleo-Mac G 44 PK Benzinli Çim Biçme Makinesi

Işletme ekonomisine önem veren özel kullanıcılara göre tasarlanmış bir makinedir. Dayanıklı çelik şasesi, birbirinden bağımsız rulmanlı tekerlekleri ve 4 kademe ayarlanabilir kesim yüksekliği ile 800-1000 m2 alanlar için ideal çim kesim performansı sağlar.
1150,00 TL 953,30 TL

Oleo-Mac G 48 PE Elektrikli Çim Biçme Makinesi

- Dayanıklı çelik şasi - Birbirinden bağımsız rulmanlı tekerlekler - 60 LT sepet hacimi ile uzun süre çalışma - 3 kademe ayarlanabilir kesim yüksekliği - 750-1000 m² alanlar için kesim performansı
1070,00 TL

Oleo-Mac G 48 PK Benzinli Çim Biçme Makinesi

Işletme ekonomisine önem veren özel kullanıcılara göre tasarlanmış bir makinedir. Dayanıklı çelik şasesi, birbirinden bağımsız rulmanlı tekerlekleri ve 4 kademe ayarlanabilir kesim yüksekliği ile 1500 m2 alanlar için ideal çim kesim performansı sağlar.
1400,00 TL 1050,00 TL

Oleo-Mac G 53 PBX-60 Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Dayanıklı çelik şasesi, birbirinden bağımsız rulmanlı tekerlekleri ve 4 kademe ayarlanabilir kesim yüksekliği ile 2000 m2 alanlar için ideal çim kesim performansı sağlar.
1975,50 TL

göre filtreleme:

Tümünü Temizle
Min: 7,00 TL Max: 3399,00 TL
₺7 ₺3399